Treningi wakacyjne Krav Maga Białystok

urbantactics_44

Wakacje to czas odpoczynku i relaksu, ale IKMF Krav Maga Białystok nie próżnuje i daje Wam możliwość trenowania również latem.

W lipcu oferujemy wam treningi według standardowego grafiku zajęć wyłączając piątki czyli:

poniedziałek: 19:30-21

środa 19:30-21

Treningi odbywają się w standardowym miejscu czyli w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Białymstoku.

Treningi wakacyjne oferowane przez Krav Mag Białystok cechują się sporą wszechstronnością i sporą dozą walki w stójce. Poruszamy tematy podstawowe, zaawansowane ale także te z szkoleń specjalistycznych. Jeżeli chcesz poprawić swoje umiejętności fighterskie to treningi wakacyjne w sekcji Krav Maga Białystok są idealne dla Ciebie. Rdzeniem każdego treningu jest walka i techniki bokserskie oraz kickbokserskie. Zwracamy uwagę na technikę kopnięć, uderzeń, postawę oraz sekwencje łączące wszystkie te elementy.

Nieodzownym elementem trenigów wakacyjnych są również sparingi w formule kick-boxing. Początkowo sparingi mają charakter zadaniowy aby wypracować w uczestikach treningu używanie technik jakie pokazalśmy im w danym dniu. Ostanie kilka minut treningów to typowe sparingi dla chętnych w których można używaż wszystkich znanych technik.

W okresie wakacyjnym na treningach ie obowiązuje podział na grupy, wszytskie treningi są skierowane do wszystkich członków IKMF Krav Maga Białystok.

Treningi wakacyjne prowadzi Łukasz Pryzmont.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

KIDA!