Pomagamy małej Wiktorii!

wiktoria

Bierzemy udział w akcji organizowanej przez fundację Podlascy Aniołowie  która jest organizatorem wydarzenia: Pierwszy uśmiech na pierwsze urodziny Wiktorii.

Wiktoria, która w dniu koncertu skończy swój pierwszy roczek choruje na Zespół Moebiusa, czyli bardzo rzadki zespół wad wrodzonych (na Podlasiu choruje na niego około 3 dzieci!). Zespół Moebiusa przejawia się „niewydolonością” ekspresji twarzy: brak uśmiechu, podnoszenia i marszczenia brwi, prawidłowego połykania pokarmu. Twarz dziecka sprawia wrażenie zastygłej. A wszystko dlatego, że dwa ważne nerwy czaszkowe – szósty i siódmy – nie rozwinęły się u Wiktorii jak należy. Do tego dochodzi wada wzroku (astygmatyzm, nadwzroczność, zez obustronny), problemy z mową, opóźnienie rozwoju ruchowego.

My jako klub sportowy IKMF Krav Maga Kobra Białystok chcemy przyłączyć się do tej szlachetnej inicjatywy i pomóc małej Wiktorii. W związku z czym przekazaliśmy 10 miesięcznych karnetów na zajęcia w naszej sekcji samoobrony Krav Maga.

karnet

Razem z Podlaskimi Aniołami serdecznie zapraszamy wszystkich którzy również chcą pomóc, i przyłączyć się  do tej inicjatywy.  Prezentowany Voucher podarunkowy będzie można wylicytować w czasie trwania koncertu.

4 GRUDNIA NIEDZIELA Z OGROMNYM UŚMIECHEM NA TWARZY 🙂 spotykamy się W Galerii Jurowieckiej  o godzinie 11:00.


Krav Maga Kobra Białystok

KIDA