Pokaz KRAV MAGA w Galerii BIałej 30.04.2017

 

W najbliższą niedzielę 30.04.2017 bierzemy udział w akcji organizowanej przez fundację  DOOR  która jest organizatorem wydarzenia: Koncert charytatywny „Stawiamy na nogi na rzecz Piotrka Dembińskiego chorego na zespół dziecięcego porażenia mózgowego oraz Klinikę Rehabilitacji Dziecięcej w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

Dochód z koncertu przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację Piotrka oraz pomoc pacjentom Oddziału Rehabilitacji. Event został objęty patronatem honorowym Prezydenta Miasta Białegostoku, a patronaty medialne sprawują TVP3 oddział Białymstoku oraz Radio Białystok. Szczegóły wkrótce 🙂

My jako klub sportowy IKMF Krav Maga Kobra Białystok chcemy przyłączyć się do tej szlachetnej inicjatywy i pomóc organizacji DOOR. W związku z czym przekazaliśmy 10 miesięcznych karnetów na zajęcia w naszej sekcji samoobrony Krav Maga.

Ale to nie wszystko! Przewidujemy również pokaz Krav Maga ok. godz. 13:40 w czasie trwania koncertu. Osoby biorące udział w koncercie będą mogły Poznać Nas oraz samą Karv Maga Izraelski System Samoobrony cywilów oraz służ specjalnych oraz policji na całym świecie!

Zapraszamy!

KIDA!