Nabór do grupy Krav Maga Białystok

Nabór do grupy Krav Maga Białystok, serdecznie zapraszamy.

Przyjdź na trening i wzmocnij swoje poczucie bezpieczeństwa! Naucz się broni Siebie i Swoich najbliższych. Zwiększ pewność Siebie! Nabierz kondycji! Każdy może przyjść, nie ważny jest wiek oraz sprawność fizyczna.

Na naszych treningach podciągniemy Twoją kondycję i nauczymy Cię jak się bronić i zachowywać w sytuacjach podwyższonego ryzyka oraz stresu.

Jeżeli nie jesteś pewny czy Krav Maga jest dla Ciebie to od razu odpowiadamy na to pytanie: TAK oczywiście, że jest dla Ciebie. Jest dla każdego kto chce czuć się bezpieczniej i pewniej, nie wymaga doświadczenia w walce czy super kondycji.  Wszystkiego co musisz wiedzieć i umieć dowiesz się w naszej białostockiej sekcji samoobrony Krav Maga Białystok.  Poprawimy Twoją kondycję oraz umiejętności walki. CZUJ SIĘ BEZPIECZNIE!

Kolejnym ważnym argumentem przemawiającym za tym abyś przyszedł/przyszła do nas jest fakt, że na treningach możesz poznasz wiele ciekawych osób, oraz stać się częścią rodziny IKMF Krav Maga Białystok oraz International Krav Maga Federation Worldwide.

Dołącz do Nas!
Pierwszy trening GRATIS!
Zapisy ciągle trwają! SERDECZNIE ZAPRASZAMY