Letni obóz Krav Maga IKMF

Dwie osoby z sekcji Krav Maga Białystok Aleksandra Wojska P2 i Łukasz Doliwa P4  wzięły udział w organizowanym w dniach 29 czerwca – 3 lipca przez KMF POLSKA obozie letnim Krav Maga.

Ponad osiem godziny treningów dziennie przy wysokiej temperaturze dało się we znaki wszystkim uczestnikom… W czasie trwania obozu uczestnicy doświadczyli na własnej skórze co to znaczy zmęczenie, ból i wyrzeczenie.

Obóz letni Krav Maga skierowany był do wszystkich członków rodziny IKMF Polska, bez znaczenia na stopień zaawansowania czy płeć. Uczestnicy w czasie zgrupowania przećwiczyli techniki Krav Maga ze stopni P1-G5.

Dzęiki obecności Marka Marszała („Założyciel i trener toruńskiego klubu klubu kick-boxingu, pierwotnie noszącego nazwę Dragon, później zmienioną na Smok, były czołowy zawodnik Kadry Narodowej, obecnie jeden z najlepszych trenerów w Polsce. Na jego tarczach formę szlifowali medaliści i mistrzowie Świata i Europy  mistrzowie i wielokrotni mistrzowie Polski, zdobywcy Pucharów Świata, Pucharów Polski.”Krawerzy IKMF Polska oraz IKMF Krav Maga Białystok podszkolili się z zakresu walki w stójce. Pod bacznym okiem doskonałego trenera poprawiali swoje słabe strony, ogólną motorykę, technikę kopnięć i uderzeń. Nie zabrakło oczywiście sparingów które są bardzo ważnym elementem treningów zarówno Kick Boxingu jak i Krav Maga.

W ostatnim dniu obozu odbył się egzamin na stopnie Krav Maga.

Przez 6 godzin uczestnicy obozu również członkowie naszej sekcji Krav Maga Białystok podzieleni wedle stopni IKMF byli egzaminowani pod czujnym okiem egzaminatorów z zakresu technik krav maga. Po zakończeniu pierwszej części egzaminu wszyscy wspólnie przystąpili do części kondycyjno-wytrzymałościowo-siłowej. Wszyscy dali z siebie 100% , pokazali na co ich stać , mimo długiego, bardzo wyczerpującego i szczegółowego egzaminu, strasznego upału walczyli do końca. Ci którzy wzięli udział w obozie, przekonali się osobiście jak działamy w IKMF, jakie standardy szkoleniowe oferujemy…. Wszystkim serdecznie gratulujemy!


DYREKTOR IKMF POLSKA

Zbigniew Kotowski  powiedział:

Widziałem, że część z Was już „umierała”, ale nie poddaliście się i dotrwaliście do końca… Za to należą się Wam słowa uznania. Jestem pełen podziwu dla Was za Waszą wytrwałość i przygotowanie. Nie można mówić ze Wam się udało zaliczyć egzamin……Pokazaliście swój charakter, wolę walki i to że nigdy się nie poddajecie. Każdy z uczestników musiał ten dyplom wywalczyć, niekiedy przezwyciężyć własne słabości, braki.