KRAV MAGA SUMMER CAMP 2017

Aż 3 osoby osoby z sekcji Krav Maga Białystok Bartosz Cichocki P1, Łukasz Doliwa P4 i Łukasz Pryzmont G2 wzięły udział w organizowanym w dniach 28 czerwca 2 lipca przez IKMF POLSKA obozie letnim Krav Maga.

Ponad osiem godziny treningów dziennie w ciężkich warunkach atmosferycznych(deszcz, błoto i chłód) oraz porach dnia(dzień/noc) dało się we znaki wszystkim uczestnikom… W trakcie obozu studenci doświadczyli na własnej skórze co to znaczy zmęczenie, ból i walka z samym sobą.

Obóz letni Krav Maga skierowany był do wszystkich członków rodziny IKMF Polska, bez znaczenia na stopień zaawansowania czy płeć. Uczestnicy w czasie zgrupowania przećwiczyli techniki Krav Maga ze stopni P1-G5.

Dzięki obecności Marka Marszała („Założyciel i trener toruńskiego klubu klubu kick-boxingu, pierwotnie noszącego nazwę Dragon, później zmienioną na Smok, były czołowy zawodnik Kadry Narodowej, obecnie jeden z najlepszych trenerów w Polsce. Na jego tarczach formę szlifowali medaliści i mistrzowie Świata i Europy  mistrzowie i wielokrotni mistrzowie Polski, zdobywcy Pucharów Świata, Pucharów Polski.”) Krawerzy IKMF Polska oraz IKMF Krav Maga Białystok podszkolili się z zakresu walki w stójce. Pod bacznym okiem doskonałego trenera poprawiali swoje słabe strony, ogólną motorykę, technikę kopnięć i uderzeń. Nie zabrakło oczywiście sparingów które są bardzo ważnym elementem treningów zarówno Kick Boxingu jak i Krav Maga.

W ostatnim dniu obozu odbył się egzamin na stopnie Krav Maga.

Przez 6 godzin uczestnicy obozu również członkowie naszej sekcji Krav Maga Białystok podzieleni wedle stopni IKMF byli egzaminowani pod czujnym okiem egzaminatorów z zakresu technik krav maga. Po zakończeniu pierwszej części egzaminu wszyscy wspólnie przystąpili do części kondycyjno-wytrzymałościowo-siłowej. Wszyscy dali z siebie 100% , pokazali na co ich stać , mimo długiego, bardzo wyczerpującego i szczegółowego egzaminu, walczyli do końca.

Uczestnicy z naszej sekcji zdali swoje egzaminy wzorowo, Bartosz Cichocki egzaminowany przez Martę Łukasiewicz uzyskał stopień P2 ,Łukasz Doliwa egzaminowany przez Łukasza Bielacha stopień P5 a Łukasz Pryzmont egzaminowany przez Marka Lacha oraz Marcina Gachewicza stopień G3!

W imieniu sekcji Krav Maga Kobra Białystok dziękujemy instruktorom za przygotowanie i przeprowadzenie egzaminu a wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Do zobaczenia za rok!

KIDA!